tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Alman Geleneği Kemer’de

Alman Geleneği Kemer’de. Almanya’nın ve dünyanın en prestijli festivallerinden biri olarak bilinen Almanya’da her sene kutlanan Almanlar’ın çeşitli oyunlar ve yerel kıyafetler giyerek eğlendiği Oktoberfest her sene Almaya’nın birçok noktasında güzel görüntülere neden oluyor. İlk yapımı 200 yıl öncesine dayanan festivalde her sene Almanya’nın birçok kaybolmaya yüz tutmuş özelliği de tekrar hatırlanıyor. Bu seferki oktoberfest ise Almanya sınırlarını aştı. 207 yıllık geçmişi ile Almanlar için çok çok önemli olan bu festivalin uğradığı nokta bu sefer Antalya oldu. İlginç görüntülerin ortaya çıktığı organizasyon başta Almanlar olmak üzere herkesi eğlendirdi.

Antalya Kemer Almanları Eğlendirdi

Almanlar için önemli olan Oktoberfest bu sefer Antalya’nın Kemer ilçesinde kutlandı. Alman misafirleri çok olan Crystal Luxe otel bu özel günü unutmayarak alman yerel giysileri birçok alman oyunu ile festivali coşku ile kutladı. Yapılan organizasyona sadece Alman değil Ukrayna, Türk birçok misafirde katılarak dildiğince eğlendi. Otel personellerini yerel kıyafetler giydiği festival organizasyonunda turistler fotoğraf kuyruğuna girdi.

Otelden Açıklama

Festivali düzenleyen otel yetkilileri bu festivalin çoğunluğu Alman olan misafirler için önemli olduğunu bildikleri için her yıl yaptıkları belirtti. Herkes için farklı bir eğlence alternatifi yaratıldığını belirten otel yetkilileri uzun uğraşla hazırladıkları bu organizasyon için bile ekstra rezervasyon aldıklarını belitti. Otel olarak misafirlerine her şeyi vermeyi ilke edindiğini parmak basan yetkili her sene çeşitli aktivitelere yaptıklarına dikkat çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir