tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Modifiye Sevenler Antalya’da Buluştu

Modifiye Sevenler Antalya’da Buluştu. Araba tutkusu vazgeçilmez bir sevdadır. Hele işin içine modifiye girince araba severler birbiri ile yarışa girerek en güzel ve en havalı arabayı yapmaya çalışır. Daha sonra oluşturulan arabalar modifiye severler tarafından oluşturulan araba fuarlarında görücüye çıkar. Geçtiğimiz hafta sonu da modifiye severlerin oluşturduğu araba fuarı Antalya’nın Döşemealtı ilçesinde gerçekleştirildi. Fuara ilgi oldukça fazla olurken hem modifiye araç yapan araç sahipleri hem de modifiye tutkunları fuara akın etti. Türkiye’nin hemen hemen her yerinden Antalya’nın Döşemealtı ilçesine getirilen modifiye araçlara ilgi beklenenden fazla oldu.

Oluşturulan fuara ev sahipliğini Döşemealtı belediyesi yaparken fuarın tüm organizasyonunu Tolga Kılıç ve Osman Canerik yaptı. Demolitıon Car Parti adı verilen festivale yaklaşık 500 araç katıldı.

Belediye Başkanına Teşekkür Plaketi Verildi

Fuara ilginin çok yüksek olmasının bir nedeni de fuara Döşemealtı Belediyesinin ev sahipliği yapmasıydı. Öyle ki Belediye başkanı Turgay Genç’te fuara katılan ve fuardaki araçları inceleyenler arasında yer aldı. Fuarın organizatörleri Tolga Kılıç ve Osman Canerik fuara katkılarından dolayı Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’e teşekkür plaketi verdi. Vatandaşın ve modifiye severlerin yoğun ilgi gösterdiği fuarda gün boyunca klasik araç şovları devam etti. Modifiye severlerin fuara ilgisinin beklenenden daha fazla olması ve ülkenin her yerinden katılımcıların yaşanması gibi sebeplerden dolayı fuarın gelecek yıllarda da yapılması planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir